VALORANT TURNUVASI 3

A+ A- 

VALORANT TURNUVASI 3


1 - Turnuvaya kayıt işlemi sadece 23/10/2020 Saat : 01:00 ve 04/11/2020 Saat: 24:00 tarih ve saatleri arasında www.ankaesports.net internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
2 - İnternet Sitesi üzerinden yapılan başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Eksik oldugu taktirde başvuru kabul edilmeyecektir. 
3 - Başvurusu kabul edilen ekiplere Discord adresimiz ve gereken bilgiler mail ile gönderilecektir. 
4 - Mouse makrosu ve 3. parti yazılımlar ile çeşitli avantajlar sağlayan programlar kesinlikle yasaktır.Tespit edilen takımlar ve takımın üyeleri diskalifiye olup yapılacak olan diğer etkinlik ve turnuvalara girişleri engellenecektir. 
5 - Takımlar arasında hakaret içerikli konuşmalar ve davranışlar kesinlikle yasaktır aksi taktirde turnuvadan men edilecektir. 
6 - Başvuru formunda verilen bilgilerin doğruluğu esas alınır örnek: Discord id kodu ile eşleşmeyen oyuncular turnuvaya kabul edilmeyecektir.  
7 - Başvuran takımların en az 5 as oyuncunun discorda katılması zorunludur. Discord adresine katılmayan takımlar turnuvaya katılmaya hak kazanamayacaklardır. 
8 - Tüm maçlar ANKA E-Sports Discord sunucusunda organize edilecektir. 
9 - Turnuvaya katılmaya hak kazanmış tüm takımlar için ayrılan ses odalarına maç esnasında bulunmaları zorunludur.Takım içi sesli konuşmalar tamamen Discord üzerinden yapılacak ve oyun içi sesli sohbete izin verilmeyecektir. 
10 - Maç saatinden 15 dk önce takımların kendilerine ayrılmış ses odalarında olmaları gerekmektedir. 
11 - Maç başlamadan önce her takım kaptanı takımının başında olması gerekmekte olup kaptanın gelememesi durumunda takımdaki tüm oyuncuların onayı ile veya kaptanın yetkililere gelemeyeceğini yerine takımından birini seçip kendisine vekalet edeceğini bildirmek zorundadır. 
12 - Her takım (5+2) 2 yedek oyuncu bulundurabilirler kayıtları yapılması taktirde.Yedek oyuncu mecburiyeti yoktur.  
13 - Takımların yayın açmadan önce discord üzerinden destek talebi oluşturup yayın izni almaları gerekmektedir. Yayınlarda Ghostlanma gibi durumlarla karşılaşmamak için yayın delayı koymaları tavsiye edilir. Yayın başlıklarına "ANKA E-Sports Rampage Valorant Turnuvası" olarak belirmeleri zorunludur.
       Yayın Kurallarına uymayan takımlar diskalifiye edilecektir.

14 – ANKA E-Sports turnuva sürecinde ve kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  
15 – Turnuva RAMPAGE Sponsorluğunda ANKA E-Sports Tarafından Düzenlenmektedir.
16 - Turnuvaya her takım turnuva kurallarını ve turnuva rehberini okumuş ve kabul etmiş sayılır
17 - Bu mücadele, Riot Games, Inc. ya da VALORANT Espor destekli değildir ve ortaklaşa yürütülmemektedir.


TURNUVA REHBERİ : http://ankaesports.net/valorant_turnuvasi_3.pdf

KAYITLAR KAPANDI

Discord Link http://ankaesports.net/discordDISCORD

MAİL GÖNDER